TİDE - Türkiye İç Denetim Enstitüsü
Kullanıcı Adı: Şifre: Üye olmak istiyorum | Şifremi unuttum
TİDE
TIDE ECIIA IIA
TİDE, ECIIA ve IIA üyesidir
About TIDE
TIDE Hakkinda

İç Denetim Farkındalık Ödül Töreni – 23 Mayıs 2017


İş ve akademi dünyası, TİDE'nin Farkındalık Ödül Töreni'nde buluşuyor. Bu yıl 7'ncisini düzenleyeceğimiz törende, mesleki farkındalığın gelişimi ve yaygınlaşmasına katkıda bulunan kurum ve kişiler ile toplumsal alanda fark yaratan kişi ve kurumlar ödüllendirilecek. "Farkındalık Ödül Töreni" 23 Mayıs tarihinde 19.00-22.00 saatleri arasında BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) ’ de gerçekleştirilecek.

“Farkındalık Ödül Töreni”nde, 5 kategoride verilecek ödüller, sahipleriyle buluşacak. "Kurumsal Farkındalık", "Bireysel Farkındalık", "Akademik Farkındalık", "Toplumsal Farkındalık" ve TİDE Kurucusu ve Onursal Başkanı Ali Kamil Uzun adına düzenlenen "Ali Kamil Uzun Yaşam Boyu Meslek Üstün Hizmet Ödülü" kategorilerinde başarılı çalışmalar gerçekleştiren kişi ve kurumlar ödüllendirilecek.

İç denetimin kurumlara ve ülkemize kattığı değerin vurgulanacağı törende, Türkiye ekonomisine yön veren firmaların temsilcileri, İç Denetim alanında önemli çalışmalara imza atan akademisyenler, iç denetim yöneticileri ve iç denetçiler bir araya gelecek.

Bu anlamlı buluşmada siz değerli meslektaşlarımızı ve konuklarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

*Katılım kontenjan ile sınırlıdır.Geri Dön

Seminer Programı

Diğer Sitelerimiz

İç Denetim Dergisi

Türkiye İç Denetim Kongresi

Mesleki Gelişim Akademisi

Akademik Forum 2016

İç Denetime Genç Bakış

Sanal Müze

Site İçi Arama

Ara


Site Haritası / Sıkça Sorulan Sorular

Basn Odas
Basın Odası Mevzuat Envanteri